WEDSTRIJD
28.10.19 | 1e ronde | Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-64 | Eckental Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | |
1e Service % | 60/96 (63%) | 61/96 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 44/60 (73%) | 43/61 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/36 (61%) | 22/35 (63%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/96 (32%) | 30/96 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 97/192 (51%) | 95/192 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 9 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-3 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Marc-Andrea Huesler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Mirza Basic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Mirza Basic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc-Andrea Huesler | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marc-Andrea Huesler vs. Mirza Basic - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | 1e ronde | Marc-Andrea Huesler | Mirza Basic | 3-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Marc-Andrea Huesler form & Mirza Basic form
Marc-Andrea Huesler - laatste wedstrijden
Munich - Clay | ||||
19.04.24 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Marko Topo | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 Kwalif. | vs. Jan Choinski | 7-67, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid Challenger - Clay | ||||
12.04.24 Kwartfinale | vs. Stefano Napolitano | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.04.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 6-75, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-73, 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Tallon Griekspoor | 6-73, 6-73 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 6-715 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Alexander Ritschard | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-73, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Arthur Fils | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Otto Virtanen | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Passaro | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Mirza Basic - laatste wedstrijden
M15 Split - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Alen Bill | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Dubrovnik - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Mili Poljicak | 7-611, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Marino Jakic | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Nicod | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Jakub Nicod | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |