WEDSTRIJD
07.09.20 | 1e ronde | Marc Polmans | Kimmer Coppejans | 6-1, 6-4 | Prostejov Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Marc Polmans | Kimmer Coppejans | |
1e Service % | 50/67 (75%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/50 (64%) | 13/24 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/4 (100%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/42 (55%) | 25/67 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/109 (60%) | 44/109 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Polmans | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marc Polmans | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marc Polmans | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Marc Polmans | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Polmans | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marc Polmans | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Polmans | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marc Polmans | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marc Polmans vs. Kimmer Coppejans - onderlinge wedstrijden
07.02.22 | 1e ronde | Kimmer Coppejans | Marc Polmans | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Bengalaru 1 | Hard |
07.09.20 | 1e ronde | Marc Polmans | Kimmer Coppejans | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Prostejov Challenger | Clay |
Marc Polmans form & Kimmer Coppejans form
Marc Polmans - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
18.02.24 Kwalif. | vs. Flavio Cobolli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Burnie 1 - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Makoto Ochi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Zizou Bergs | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Moez Echargui | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. August Holmgren | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-2, Thanasi Kokkinakis - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Blake Mott | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Stefano Napolitano | 7-63, 6-6, -def. | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
23.09.23 2e ronde | vs. Cameron Norrie | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Kimmer Coppejans - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - scratch | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
22.09.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 1e ronde | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
26.08.23 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - scratch | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
23.07.23 Kwalif. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail |