Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
04.10.96, 27 Jaar
04.10.96, 27 Jaar
Marcelo Zormann vs. Bruno Figlia - onderlinge wedstrijden
02.11.21 | Kwalif. | Marcelo Zormann | Bruno Figlia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Brasilia | Clay |
Marcelo Zormann form & Bruno Figlia form
Marcelo Zormann - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilson Leite | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Zanellato | 2-3, - Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-4, - Marcelo Zormann - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Bueno | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Buse | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Orlando Luz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Marcos Nusdeo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Juan Sebastian Gomez | 3-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Luedenscheid Challenger - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 6-3, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Benedetto - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Popko | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Orlando Luz | - | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vina del - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vacaria - Clay | ||||
02.12.22 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M25+H Lajeado - Clay | ||||
27.11.22 Finale | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.22 Halve finale | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Fernando Yamacita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Bruno Figlia - laatste wedstrijden
M15 Brasilia - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vitor Leal | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Recife - Clay | ||||
16.08.22 Kwalif. | vs. Laelson Rodrigues | 4-6, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Angel Lucero | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Campos - Hard | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.22 Kwalif. | vs. Gabriel Tumasonis | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aparecida - Clay | ||||
08.11.21 Kwalif. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bryan Aguiar Kuntz | 6-0, 4-1, Bryan Aguiar Kuntz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
02.11.21 Kwalif. | vs. Marcelo Zormann | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
18.10.21 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-73, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vinicius Saleme | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Malgaroli | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-75, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jose Daniel Bendeck | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vimuktha De Alwis | 3-6, 6-0, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
19.02.20 Kwalif. | vs. Constant De La Bassetiere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jackson Ross | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
21.11.19 1e ronde | vs. Karlo Cubelic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 4-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lambare - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Arias | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |