WEDSTRIJD
11.11.20 | 1e ronde | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | M15 Valldoreix | Clay |
STATISTIEKEN
Marco Bortolotti | Alexander Weis | |
1e Service % | 59/88 (67%) | 41/80 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/59 (59%) | 22/41 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/29 (38%) | 17/39 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/80 (51%) | 42/88 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/168 (52%) | 81/168 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marco Bortolotti | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Bortolotti | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marco Bortolotti | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Marco Bortolotti | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marco Bortolotti | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Alexander Weis | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Bortolotti | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marco Bortolotti | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Marco Bortolotti | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marco Bortolotti | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marco Bortolotti | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marco Bortolotti | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-1 | Alexander Weis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marco Bortolotti vs. Alexander Weis - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay |
26.04.18 | 2e ronde | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | Egypt F15 | Clay |
30.05.17 | 1e ronde | Marco Bortolotti | Alexander Weis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Italy F15 | Clay |
Marco Bortolotti form & Alexander Weis form
Marco Bortolotti - laatste wedstrijden
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Fanselow | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
05.08.21 Kwartfinale | vs. Federico Arnaboldi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 2e ronde | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Biella 7 - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
11.05.21 1e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.21 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
16.03.21 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Toledo Bague | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.21 2e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
28.11.20 Halve finale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.11.20 Kwartfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.20 2e ronde | vs. Timofey Skatov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.20 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Clay | ||||
17.11.20 1e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
12.11.20 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 7-64, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.11.20 1e ronde | vs. Alexander Weis | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - I. hard | ||||
31.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.20 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexander Weis - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Andrea Collarini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hugo Dellien | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 3-5, - Alexander Weis - scratch | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Hernan Casanova | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-710, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 6-4, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kanan Gasimov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Tim Handel | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Gian Matias Di Natale | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Henrique Rocha | 3-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail |