WEDSTRIJD
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Marek Gengel | Lorenzo Claverie | 6-4, 6-3 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marek Gengel vs. Lorenzo Claverie - onderlinge wedstrijden
08.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Marek Gengel | Lorenzo Claverie | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Marek Gengel form & Lorenzo Claverie form
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Lorenzo Claverie - laatste wedstrijden
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Victor Lilov | - Lorenzo Claverie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |