WEDSTRIJD
20.10.21 | 1e ronde | Marek Gengel | Ondrej Horak | 6-0, 6-2 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Marek Gengel | Ondrej Horak | |
1e Service % | 22/37 (59%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 13/24 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/15 (73%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/44 (55%) | 7/37 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dubbele fouten | 1 | 5 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marek Gengel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marek Gengel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marek Gengel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marek Gengel | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ondrej Horak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marek Gengel | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-1 | Ondrej Horak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marek Gengel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
14.10.02, 21 Jaar
14.10.02, 21 Jaar
Marek Gengel vs. Ondrej Horak - onderlinge wedstrijden
20.10.21 | 1e ronde | Marek Gengel | Ondrej Horak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Marek Gengel form & Ondrej Horak form
Marek Gengel - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Stijn Pel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ali Habib | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 2-4, - Marek Gengel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Niels Visker | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Rei Sakamoto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Oliver Ojakaar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Federico Bondioli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Emile Hudd | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Luca Giacomini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Niklas Schell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-72, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pavlos Tsitsipas | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Max Benaim | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Evangelos Kypriotis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ondrej Horak - laatste wedstrijden
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Marcel Kamrowski | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Paul Spencer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matvey Greschner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Marcel Kamrowski | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yerry Zorrilla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jake Bhangdia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Blazka | Daniel Blazka - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
19.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Thijmen Loof | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matej Rudolf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Sklenka | 6-2, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Jaeger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Mac Kiger | 1-6, 0-3, - Ondrej Horak - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.22 Kwalif. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Emile Hudd | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Cameron Muller | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |