WEDSTRIJD
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mariano Kestelboim | Jesus Echevarri | 6-1, 6-0 | M25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
09.02.00, 24 Jaar
09.02.00, 24 Jaar
Mariano Kestelboim vs. Jesus Echevarri - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 2e ronde van de kwal. | Mariano Kestelboim | Jesus Echevarri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
Mariano Kestelboim form & Jesus Echevarri form
Mariano Kestelboim - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jesus Echevarri - laatste wedstrijden
M25 Quinta - Hard | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Austin Hoole | Austin Hoole - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Teboul | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
30.08.21 Kwalif. | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Mansilla Diez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robertas Vrzesinski | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Miles Jones | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Las - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Antonio Morales | 6-1, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 7-63, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nil Boixader Roca | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Lara Salmeron | 5-7, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
22.09.20 Kwalif. | vs. Javier Molino | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ayman Azarioh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliano Troche | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lima - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Kestelboim | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Aracena | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Das | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail |