WEDSTRIJD
13.02.20 | 2e ronde | Mariano Kestelboim | Thiago Agustin Tirante | 5-7, 7-64, 6-4 | M25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Mariano Kestelboim | Thiago Agustin Tirante | |
1e Service % | 73/102 (72%) | 72/108 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/73 (56%) | 40/72 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/29 (55%) | 18/36 (50%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 7/11 (64%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/108 (46%) | 45/102 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 107/210 (51%) | 103/210 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 0 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mariano Kestelboim | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 4-3 | |
4-4 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mariano Kestelboim | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mariano Kestelboim | 5-6 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-3 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mariano Kestelboim | 4-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
Mariano Kestelboim | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
6-6 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0 | ||
7-64 |
3 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
1-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Mariano Kestelboim | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Thiago Agustin Tirante | |
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Mariano Kestelboim | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Mariano Kestelboim | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariano Kestelboim vs. Thiago Agustin Tirante - onderlinge wedstrijden
13.02.20 | 2e ronde | Mariano Kestelboim | Thiago Agustin Tirante | 5-7, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Lima | Clay |
Mariano Kestelboim form & Thiago Agustin Tirante form
Mariano Kestelboim - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - scratch | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
26.02.24 Finale | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |