WEDSTRIJD
24.09.21 | Kwartfinale | Mariano Navone | Juan Pablo Paz | 5-7, 6-2, 6-3 | M15 Ulcinj | Clay |
STATISTIEKEN
Mariano Navone | Juan Pablo Paz | |
1e Service % | 65/92 (71%) | 65/100 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/65 (65%) | 36/65 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/27 (41%) | 13/35 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/100 (51%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 104/192 (54%) | 88/192 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mariano Navone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mariano Navone | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mariano Navone | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mariano Navone | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
Mariano Navone | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Navone | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Navone | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Mariano Navone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariano Navone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Navone | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mariano Navone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Mariano Navone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mariano Navone | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mariano Navone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Navone | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Juan Pablo Paz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mariano Navone | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariano Navone vs. Juan Pablo Paz - onderlinge wedstrijden
24.09.21 | Kwartfinale | Mariano Navone | Juan Pablo Paz | 5-7, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
10.09.21 | Kwartfinale | Mariano Navone | Juan Pablo Paz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ulcinj | Clay |
29.04.21 | 2e ronde | Mariano Navone | Juan Pablo Paz | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Mariano Navone form & Juan Pablo Paz form
Mariano Navone - laatste wedstrijden
Rio de - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Federico Coria | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Juan Pablo Paz - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.23 2e ronde | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 2-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |