WEDSTRIJD
09.10.19 | 1e ronde | Mariano Navone | Mirko Martinez | 6-2, 6-3 | M15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Mariano Navone | Mirko Martinez | |
1e Service % | 31/53 (58%) | 38/57 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/31 (65%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/22 (68%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/11 (36%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/57 (51%) | 18/53 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mariano Navone | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Mirko Martinez | |
0-0 | ||
Mariano Navone | 1-1 | |
2-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Mariano Navone | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Mirko Martinez | |
0-0 | ||
Mariano Navone | 4-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Mirko Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Mariano Navone | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 30-0 | ||
Mariano Navone | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mirko Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mariano Navone | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Mirko Martinez | |
0-0 | ||
Mariano Navone | 4-2 | |
5-2 | Mirko Martinez | |
Mariano Navone | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mariano Navone vs. Mirko Martinez - onderlinge wedstrijden
10.10.22 | Kwalif. | Mariano Navone | Mirko Martinez | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | Rio De | Clay |
09.10.19 | 1e ronde | Mariano Navone | Mirko Martinez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Tabarka | Clay |
Mariano Navone form & Mirko Martinez form
Mariano Navone - laatste wedstrijden
Rio de - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 Kwalif. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
21.10.23 Finale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Halve finale | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Tomas Barrios Vera | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.10.23 Finale | vs. Federico Coria | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Mirko Martinez - laatste wedstrijden
Lyon Challenger - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
13.05.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.05.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.23 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.03.23 Kwartfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.03.23 2e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Kwartfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.23 Halve finale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andria Challenger - I. hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Coquimbo 2 - Clay | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Rio De - Clay | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |