WEDSTRIJD
23.03.23 | 2e ronde | Marius Copil | Dominic Stricker | 3-6, 6-2, 7-63 | Biel Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Marius Copil | Dominic Stricker | |
1e Service % | 56/94 (60%) | 65/94 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 42/56 (75%) | 47/65 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/38 (55%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/8 (38%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/94 (37%) | 31/94 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/188 (52%) | 90/188 (48%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 21 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marius Copil | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Marius Copil | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marius Copil | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marius Copil | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Marius Copil | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-6 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Dominic Stricker | |
Marius Copil | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marius Copil | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marius Copil | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marius Copil | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Dominic Stricker | |
Marius Copil | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marius Copil | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-1 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marius Copil | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-2 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marius Copil | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marius Copil | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Dominic Stricker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marius Copil | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
6-6 | Dominic Stricker | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marius Copil vs. Dominic Stricker - onderlinge wedstrijden
23.03.23 | 2e ronde | Marius Copil | Dominic Stricker | 3-6, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | Biel Challenger | I. hard |
03.11.21 | 2e ronde | Dominic Stricker | Marius Copil | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Marius Copil form & Dominic Stricker form
Marius Copil - laatste wedstrijden
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 1e ronde | vs. Lucas Poullain | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Stefanos Tsitsipas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Henri Squire | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-77, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Altug Celikbilek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Martin Damm | 3-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Moro Canas | 6-4, 6-76, 7-67 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-2, 6-75, 7-66 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Marvin Moeller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Handel | 6-4, 7-612 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Robert Strombachs | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
17.08.23 Kwartfinale | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
30.07.23 Finale | vs. Hernan Casanova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail |
Dominic Stricker - laatste wedstrijden
Jeddah - I. hard | ||||
01.12.23 Halve finale | vs. Hamad Medjedovic | 3-45, 1-2, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 | vs. Arthur Fils | 2-4, 4-33, 2-4, 3-45 | wedstrijd detail | |
29.11.23 | vs. Luca Nardi | 4-1, 4-1, 4-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 | vs. Flavio Cobolli | 2-4, 4-37, 1-4, 2-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 1-4, - Dominic Stricker - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 7-64, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Basel - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Ugo Humbert | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-64, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Luca Nardi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Rubber 1 | vs. Adrian Mannarino | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
03.09.23 4e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-72, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 3e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 2-6, 7-5, 7-64, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.23 2e ronde | vs. Stefanos Tsitsipas | 7-5, 6-72, 6-75, 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 6-3, 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-72, 6-4, 7-611 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Christian Harrison | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
19.07.23 2e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Arthur Fils | 7-64, 7-64 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Frances Tiafoe | 6-711, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 3-6, 6-3, 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.06.23 Kwalif. | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |