WEDSTRIJD
24.03.22 | 1e ronde | Mark Lajal | Michal Mikula | 6-3, 3-6, 7-63 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Mark Lajal | Michal Mikula | |
1e Service % | 73/119 (61%) | 69/106 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/73 (62%) | 43/69 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/46 (41%) | 13/37 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/106 (47%) | 55/119 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 114/225 (51%) | 111/225 (49%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Michal Mikula | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 1-0 | |
0-0, 15-0, 0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mark Lajal | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mark Lajal | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mark Lajal | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mark Lajal | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mark Lajal | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Lajal | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mark Lajal | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mark Lajal | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Lajal | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mark Lajal | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mark Lajal | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mark Lajal | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mark Lajal | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Michal Mikula | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Mark Lajal vs. Michal Mikula - onderlinge wedstrijden
24.03.22 | 1e ronde | Mark Lajal | Michal Mikula | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Mark Lajal form & Michal Mikula form
Mark Lajal - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Radu Albot | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Michael Geerts | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Lucas Poullain | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-4, 4-1, Mattia Bellucci - scratch | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 1-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. David Goffin | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-712, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Kacper Zuk | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Arthur Fils | 6-74, 6-72 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-1, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Bernard Tomic | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Alexander Cozbinov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |