WEDSTRIJD
30.06.21 | 1e ronde | Markus Eriksson | Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | M25 Bourg | Clay |
STATISTIEKEN
Markus Eriksson | Alexandre Aubriot | |
1e Service % | 51/81 (63%) | 53/93 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 35/53 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/30 (47%) | 16/40 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/18 (22%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/93 (45%) | 30/81 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/174 (53%) | 81/174 (47%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Markus Eriksson | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Markus Eriksson | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-5 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
2-6 |
3 | ||
Markus Eriksson | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Markus Eriksson | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Markus Eriksson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Markus Eriksson | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Alexandre Aubriot | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Markus Eriksson | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Markus Eriksson vs. Alexandre Aubriot - onderlinge wedstrijden
30.06.21 | 1e ronde | Markus Eriksson | Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Bourg | Clay |
Markus Eriksson form & Alexandre Aubriot form
Markus Eriksson - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Ryan James Storrie | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Jonas Trinker | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-0, Ioannis Stamoulos - scratch | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. William Ma | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hamburg - I. hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Valentin Royer | 7-64, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
25.08.21 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Lodz - Clay | ||||
19.08.21 2e ronde | vs. Wojciech Marek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.08.21 1e ronde | vs. Karlis Ozolins | 7-62, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Gdynia - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. August Holmgren | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Vasil Kirkov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Nikola Slavic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.08.21 1e ronde | vs. George Loffhagen | 6-77, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Bobrov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Fabbiano | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Clement Tabur | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
17.06.21 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 1e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
18.05.21 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Patrik Rikl | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Angers - Clay | ||||
21.04.21 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Milan Welte | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandre Aubriot - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Alexis Gautier | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Theo Papamalamis | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Mae Malige | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Jimmy Yang | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Thijmen Loof | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Kent Trotter | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leo Raquillet | 6-3, 4-6, 21-19 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Stijn Pel | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Dan Added | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Janvier | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Louis Dussin | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timo De Visser | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Louis Tessa | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Andrea Guerrieri | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Jack Loge | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Samuele Pieri | 1-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Marcus McDaniel | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail |