WEDSTRIJD
15.06.21 | Kwalif. | Marsel Ilhan | Ignacio Carou | 6-4, 3-6, 10-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marsel Ilhan | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marsel Ilhan | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Marsel Ilhan | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Marsel Ilhan | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Marsel Ilhan | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30 | ||
3-6 |
3 | ||
10-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Marsel Ilhan vs. Ignacio Carou - onderlinge wedstrijden
15.06.21 | Kwalif. | Marsel Ilhan | Ignacio Carou | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Marsel Ilhan form & Ignacio Carou form
Marsel Ilhan - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mariano Tammaro | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Lorenzo Carboni | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 4-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 7-64, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmet Atabay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Maksimovic | 6-712, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Matyas Fuele | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jesper De Jong | 2-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Omni Kumar | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | - | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Gauci | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kai Cowcher | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. George Gregoriou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 6-0, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitrii Vasilev | 5-7, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Alexander Donski | 7-64, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Cengiz Aksu | 3-6, 1-3, - Marsel Ilhan - scratch | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sina Moghimi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Ignacio Carou - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |