WEDSTRIJD
03.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Martin Cuevas | Ivan Liutarevich | 6-0, 6-1 | Murcia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Martin Cuevas | Ivan Liutarevich | |
1e Service % | 25/35 (71%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 11/21 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/10 (90%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/39 (62%) | 7/35 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martin Cuevas vs. Ivan Liutarevich - onderlinge wedstrijden
03.04.22 | 1e ronde van de kwal. | Martin Cuevas | Ivan Liutarevich | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
Martin Cuevas form & Ivan Liutarevich form
Martin Cuevas - laatste wedstrijden
M25 Punta - Clay | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
05.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-65, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Telde - Clay | ||||
21.04.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.04.23 2e ronde | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.23 1e ronde | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Genaro Alberto Olivieri | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tigre 2 - Clay | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Bautista Otegui | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tigre 1 - Clay | ||||
02.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gaziantep - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Ilya Snitari | 0-3, - Martin Cuevas - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Girona - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.22 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Patrick Maloney | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jakub Paul | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
17.09.22 | vs. Zhizhen Zhang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.09.22 | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Cervantes | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Como Challenger - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Jakub Mensik | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Marek Gengel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Ivan Liutarevich - laatste wedstrijden
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Vilnus Challenger - I. hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
11.08.22 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 2e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |