WEDSTRIJD
26.01.20 | 1e ronde | Martin Damm | Lorenzo Claverie | 6-4, 6-1 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Martin Damm | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Martin Damm | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martin Damm | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Damm | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Damm | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Martin Damm | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Martin Damm | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Martin Damm | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lorenzo Claverie | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martin Damm vs. Lorenzo Claverie - onderlinge wedstrijden
26.01.20 | 1e ronde | Martin Damm | Lorenzo Claverie | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Martin Damm form & Lorenzo Claverie form
Martin Damm - laatste wedstrijden
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
10.04.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-71, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
30.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Holt | 5-7, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
24.03.24 3e ronde | vs. Christopher O'Connell | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Tommy Paul | 4-6, 2-1, Tommy Paul - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Bu Yunchaokete | 6-77, 6-71 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 7-61, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
13.01.24 Finale | vs. Leandro Riedi | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Marius Copil | 6-3, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Sousa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Paul Jubb | 6-2, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alex Michelsen | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Alfredo Perez | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Denis Kudla | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde | vs. Michael Mmoh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Lorenzo Claverie - laatste wedstrijden
M25 Zapopan - Clay | ||||
13.10.23 Halve finale | vs. Victor Lilov | - Lorenzo Claverie - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.10.23 Kwartfinale | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-1, 1-0, Juan Carlos Manuel Aguilar - scratch | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Doria | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Christian Langmo | 7-64, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Alexander Petrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irvine - Hard | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Quinn Vandecasteele | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Los - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Quinn Vandecasteele | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Rohan Murali | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Ryan Seggerman | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Isaiah Strode | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Liokossis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 San - Hard | ||||
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huntsville - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sekou Bangoura | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pensacola - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 7-64, 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Tennys Sandgren | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |