WEDSTRIJD
02.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Martin Dimitrov | Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Bulgaria
10.03.97, 27 Jaar
10.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
07.09.01, 22 Jaar
07.09.01, 22 Jaar
Martin Dimitrov vs. Nikita Ianin - onderlinge wedstrijden
02.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Martin Dimitrov | Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Martin Dimitrov form & Nikita Ianin form
Martin Dimitrov - laatste wedstrijden
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Nikita Ianin - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Borys Zgola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Maik Steiner | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Shtengelov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Corban Crowther | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lerdchai Ronnarong | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 0-1, - Nikita Ianin - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cedric Stanke | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Zekai Li | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pratyush Mohanty | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Uzhylovsky | Vladimir Uzhylovsky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karim Mabrouk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aarwin Saravanan | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Gabriele Bosio | 0-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Yurii Dzhavakian | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Rishit Dakhane | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roy Keegan | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Lukas Pokorny | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Yousef Khamis | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |