Bulgaria
10.03.97, 27 Jaar
10.03.97, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Martin Dimitrov vs. Timur Kiuamov - onderlinge wedstrijden
06.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Timur Kiuamov | Martin Dimitrov | 6-3, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
01.12.20 | Kwalif. | Martin Dimitrov | Timur Kiuamov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Martin Dimitrov form & Timur Kiuamov form
Martin Dimitrov - laatste wedstrijden
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikola Kolyachev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Cataldi | 7-5, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Alexander Vasilev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Plamen Milushev | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Compagnucci | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Dragomirov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Calin Manda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 Kwalif. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Radoslav Shandarov | 6-75, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.08.21 1e ronde | vs. Mateo Nicolas Martinez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Seita Watanabe | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ray Ho | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Pawlak | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
25.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.05.21 Kwalif. | vs. Aleksandr Braynin | 6-70, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Pustovoitenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Zachary Eisinga | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marco De Rosa | 6-78, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Tarek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Timur Kiuamov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikita Karpovich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Wei-De Lin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 6-74, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Shrolik | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.11.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 1-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cihan Akay | 6-1, 2-0, Cihan Akay - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Omar El-Hawan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.11.22 Kwalif. | vs. Federico Campana | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Ujvary | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairo - Clay | ||||
26.04.22 Kwalif. | vs. Nicolas Bruna | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Valerio Aboian | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
28.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Batyutenko | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
20.01.22 2e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Ivan Nedelko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Koray Kirci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Alibek Kachmazov | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Sahar Simon | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail |