WEDSTRIJD
25.11.21 | 2e ronde | Marvin Moeller | Michal Mikula | 6-74, 6-0, 6-3 | M15 Ostrava | I. hard |
STATISTIEKEN
Marvin Moeller | Michal Mikula | |
1e Service % | 65/99 (66%) | 56/96 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 49/65 (75%) | 38/56 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 13/40 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/96 (47%) | 35/99 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 109/195 (56%) | 86/195 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 5 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Marvin Moeller | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marvin Moeller | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marvin Moeller | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Marvin Moeller | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Marvin Moeller | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Marvin Moeller | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Marvin Moeller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Marvin Moeller | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Marvin Moeller | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Marvin Moeller vs. Michal Mikula - onderlinge wedstrijden
25.11.21 | 2e ronde | Marvin Moeller | Michal Mikula | 6-74, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Ostrava | I. hard |
Marvin Moeller form & Michal Mikula form
Marvin Moeller - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |