WEDSTRIJD
29.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Massimo Giunta | Nerman Fatic | 1-6, 4-2, - scratch | Forli 6 | Clay |
STATISTIEKEN
Massimo Giunta | Nerman Fatic | |
1e Service % | 24/44 (55%) | 18/41 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/24 (67%) | 13/18 (72%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/20 (35%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 18/41 (44%) | 21/44 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 41/85 (48%) | 44/85 (52%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Massimo Giunta vs. Nerman Fatic - onderlinge wedstrijden
29.05.22 | 1e ronde van de kwal. | Massimo Giunta | Nerman Fatic | 1-6, 4-2, Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail | Forli 6 | Clay |
Massimo Giunta form & Nerman Fatic form
Massimo Giunta - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jack Loge | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Potenza | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Carlos Lopez Montagud | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 6-3, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Adriano Dzhenev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Maxence Rivet | 3-6, 7-63, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Liam Gavrielides | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Michiel De Krom | 6-3, 2-1, Michiel De Krom - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Luca Wiedenmann | 6-73, 1-2, - Massimo Giunta - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Luca Fantini | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Alexis Gautier | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Peter Bertran | 7-61, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Nerman Fatic - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
26.11.23 Halve finale | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 Finale | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
05.11.23 Kwalif. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - scratch | wedstrijd detail |