WEDSTRIJD
22.12.21 | 1e ronde | Matas Vasiliauskas | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Matas Vasiliauskas | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
1e Service % | 36/57 (63%) | 26/50 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/36 (81%) | 20/26 (77%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 6/24 (25%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/50 (48%) | 19/57 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/107 (58%) | 45/107 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matas Vasiliauskas | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matas Vasiliauskas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matas Vasiliauskas | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Lithuania
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
29.03.02, 22 Jaar
11216 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
10.10.02, 21 Jaar
10.10.02, 21 Jaar
Matas Vasiliauskas vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani - onderlinge wedstrijden
22.12.21 | 1e ronde | Matas Vasiliauskas | Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Matas Vasiliauskas form & Nicolas Rafael Goldberg Alviani form
Matas Vasiliauskas - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 Kwalif. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - scratch | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Nicolas Rafael Goldberg Alviani - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Freddy Humphries | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Borgsved | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erik Larsson | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrin Casanova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Duarte Vale | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Guillermo Vedia Sanchez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Michiel De Krom | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Ferrandis Gargallo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Casas Espinosa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Gimeno Valero | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Toprak Avcibasi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Richard Zusman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 7-5, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Michael Zhu | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alami | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tanger - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Cayetano March | 6-4, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Alami | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |