WEDSTRIJD
06.03.23 | 1e ronde | Mate Valkusz | Ergi Kirkin | 6-3, 6-2 | Antalya Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mate Valkusz | Ergi Kirkin | |
1e Service % | 27/50 (54%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/27 (67%) | 13/24 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 7/26 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 20/50 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/100 (60%) | 40/100 (40%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 6-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
1-0 | Ergi Kirkin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ergi Kirkin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mate Valkusz vs. Ergi Kirkin - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 1e ronde | Mate Valkusz | Ergi Kirkin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Antalya Challenger | Clay |
Mate Valkusz form & Ergi Kirkin form
Mate Valkusz - laatste wedstrijden
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - scratch | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Poznan Challenger - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Ergi Kirkin - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
10.03.24 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-71, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.03.24 Finale | vs. Adria Soriano Barrera | 7-68, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nikoloz Basilashvili | 4-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Nesterov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-0, 3-0, Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
20.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Halve finale | vs. Ali Habib | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Masamichi Imamura | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hady Habib | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 7-5, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelle Sels | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 0-4, - Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail |