WEDSTRIJD
19.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Mate Voros | Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Hungary
06.03.00, 24 Jaar
06.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mate Voros vs. Gabriele Maria Noce - onderlinge wedstrijden
09.05.21 | 1e ronde van de kwal. | Gabriele Maria Noce | Mate Voros | 6-2, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | M15 Prijedor | Clay |
19.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Mate Voros | Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mate Voros form & Gabriele Maria Noce form
Mate Voros - laatste wedstrijden
M15 Prijedor - Clay | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 2-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.04.21 Kwalif. | vs. Sebastian Gima | 3-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
19.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Faria | 5-7, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.01.20 Kwalif. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.01.20 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Moritz Stoeger | - | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lynn Max Kempen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Michael Weindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Lars Johann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Jirousek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 7-65, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Szekesfehervar - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Gyor - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail |
Gabriele Maria Noce - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 San - Clay | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Genova Challenger - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
01.07.23 Kwartfinale | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |