WEDSTRIJD
25.03.21 | 2e ronde | Mateus Alves | Gilbert Klier Junior | 6-1, 3-6, 7-62 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mateus Alves vs. Gilbert Klier Junior - onderlinge wedstrijden
25.03.21 | 2e ronde | Mateus Alves | Gilbert Klier Junior | 6-1, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Mateus Alves form & Gilbert Klier Junior form
Mateus Alves - laatste wedstrijden
Gilbert Klier Junior - laatste wedstrijden
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Aleksandar Kovacevic | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Ignacio Buse | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Thiago Agustin Tirante | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Wilson Leite | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Max Houkes | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Hugo Dellien | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 3-0, Alex Barrena - scratch | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Facundo Mena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Corwin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
04.09.23 Finale | vs. Lautaro Midon | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-1, 2-1, Alberto Alvarado Berrospi - scratch | wedstrijd detail |