WEDSTRIJD
30.09.21 | 2e ronde | Mathias Bourgue | Roberto Ortega-Olmedo | 7-64, 6-4 | Murcia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Mathias Bourgue | Roberto Ortega-Olmedo | |
1e Service % | 51/76 (67%) | 70/118 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/51 (69%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 24/48 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/17 (18%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 53/118 (45%) | 27/76 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/194 (53%) | 92/194 (47%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mathias Bourgue | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mathias Bourgue | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-6 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
(4) | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
Mathias Bourgue | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mathias Bourgue | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Mathias Bourgue | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Roberto Ortega-Olmedo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mathias Bourgue vs. Roberto Ortega-Olmedo - onderlinge wedstrijden
30.09.21 | 2e ronde | Mathias Bourgue | Roberto Ortega-Olmedo | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | Murcia Challenger | Clay |
28.01.19 | 1e ronde | Mathias Bourgue | Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | Quimper Challenger | I. hard |
Mathias Bourgue form & Roberto Ortega-Olmedo form
Mathias Bourgue - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Jiri Vesely | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 6-75, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hady Habib | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Klizan | 1-3, - Mathias Bourgue - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 4-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 Kwalif. | vs. Matteo Martineau | 6-74, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Choinski | 7-63, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Alibek Kachmazov | 7-61, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Maks Kasnikowski | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-3, 6-76, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Francesco Forti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Corentin Moutet | 7-64, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luigi Castelletti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.23 2e ronde | vs. Hugo Gaston | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Roberto Ortega-Olmedo - laatste wedstrijden
Puerto Vallarta - Hard | ||||
23.11.21 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
22.10.21 Kwartfinale | vs. Naoki Nakagawa | 7-66, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
21.10.21 2e ronde | vs. Alen Avidzba | 6-2, 1-0, Alen Avidzba - scratch | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-67, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
30.09.21 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
20.09.21 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
06.09.21 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Joao Sousa | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
23.08.21 1e ronde | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Frankfurt - Clay | ||||
11.08.21 1e ronde | vs. Matthew Christopher Romios | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Pozoblanco Challenger - Hard | ||||
20.07.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 7-62, 5-7 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Matija Pecotic | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.21 2e ronde | vs. Clement Chidekh | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Bakio - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. John Echeverria | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Mallorca - Grass | ||||
19.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Istomin | 6-4, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Almaty 1 - Clay | ||||
07.06.21 1e ronde | vs. Kimmer Coppejans | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
21.05.21 Kwartfinale | vs. Yan Bondarevskiy | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.05.21 2e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.21 1e ronde | vs. Johan Nikles | 7-5, 2-0, Johan Nikles - scratch | wedstrijd detail | |
Salinas 2 - Hard | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Tim Van Rijthoven | 6-72, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail |