WEDSTRIJD
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Mathys Erhard | David Jorda Sanchis | 6-0, 6-2 | M15 Valldoreix | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mathys Erhard vs. David Jorda Sanchis - onderlinge wedstrijden
09.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Mathys Erhard | David Jorda Sanchis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Valldoreix | Clay |
Mathys Erhard form & David Jorda Sanchis form
Mathys Erhard - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Nikita Naskidashvili | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 5-7, 2-4, - Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gerald Melzer | 4-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hibiki Arimoto | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rio Noguchi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Guido Ivan Justo | - | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Filippo Mazzola | 6-75, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Felix Gill | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Ryan Nijboer | 0-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |