WEDSTRIJD
02.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Mathys Erhard | Simon Anthony Ivanov | 7-64, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mathys Erhard vs. Simon Anthony Ivanov - onderlinge wedstrijden
02.02.21 | 2e ronde van de kwal. | Mathys Erhard | Simon Anthony Ivanov | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mathys Erhard form & Simon Anthony Ivanov form
Mathys Erhard - laatste wedstrijden
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Jakub Nicod | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Nikita Naskidashvili | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 5-7, 2-4, - Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gerald Melzer | 4-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Simon Anthony Ivanov - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.04.24 Kwartfinale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.04.24 2e ronde | vs. Paul Barbier Gazeu | 4-2, Paul Barbier Gazeu - scratch | wedstrijd detail | |
16.04.24 1e ronde | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 0-6, 0-3, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. David Prasievi | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Joshua Goodger | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-5, 3-0, Stefanos Sakellaridis - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Peter Fajta | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Erik Arutiunian | 7-68, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Giannicola Misasi | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-70, 0-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Antonio Massara | 7-68, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Elmer Moller | 4-6, 4-4, - Simon Anthony Ivanov - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
26.05.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.23 2e ronde | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |