WEDSTRIJD
24.09.20 | 2e ronde | Matias Franco Descotte | David Pichler | 3-6, 6-2, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Matias Franco Descotte | David Pichler | |
1e Service % | 59/98 (60%) | 55/89 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/59 (61%) | 29/55 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 17/34 (50%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 43/98 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/187 (52%) | 89/187 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matias Franco Descotte | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | David Pichler | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Franco Descotte vs. David Pichler - onderlinge wedstrijden
11.12.20 | Kwartfinale | Matias Franco Descotte | David Pichler | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
24.09.20 | 2e ronde | Matias Franco Descotte | David Pichler | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
01.09.20 | Kwalif. | Matias Franco Descotte | David Pichler | 6-76, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Caslano | Clay |
27.08.20 | 2e ronde | Matias Franco Descotte | David Pichler | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Anif | Clay |
Matias Franco Descotte form & David Pichler form
Matias Franco Descotte - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
David Pichler - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
29.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |