WEDSTRIJD
03.02.20 | 1e ronde | Matias Franco Descotte | Nicholas David Ionel | 7-67, 6-2 | Launceston Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Matias Franco Descotte | Nicholas David Ionel | |
1e Service % | 45/71 (63%) | 63/91 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/45 (78%) | 39/63 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/26 (69%) | 13/28 (46%) |
Benutte Breakpoints | 2/10 (20%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 39/91 (43%) | 18/71 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/162 (57%) | 70/162 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-6 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 4-5, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Matias Franco Descotte | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Nicholas David Ionel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Franco Descotte vs. Nicholas David Ionel - onderlinge wedstrijden
03.02.20 | 1e ronde | Matias Franco Descotte | Nicholas David Ionel | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | Launceston Challenger | Hard |
Matias Franco Descotte form & Nicholas David Ionel form
Matias Franco Descotte - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Mariano Kestelboim | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |