WEDSTRIJD
08.10.20 | 2e ronde | Matias Franco Descotte | Skander Mansouri | 7-64, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Matias Franco Descotte | Skander Mansouri | |
1e Service % | 62/85 (73%) | 44/73 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 43/62 (69%) | 33/44 (75%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/23 (43%) | 12/29 (41%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/73 (38%) | 32/85 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/158 (51%) | 77/158 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 12 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matias Franco Descotte | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matias Franco Descotte | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matias Franco Descotte | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-6 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matias Franco Descotte | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matias Franco Descotte | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Skander Mansouri | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matias Franco Descotte | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Skander Mansouri | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Franco Descotte vs. Skander Mansouri - onderlinge wedstrijden
18.12.20 | Kwartfinale | Skander Mansouri | Matias Franco Descotte | 7-5, 3-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
08.10.20 | 2e ronde | Matias Franco Descotte | Skander Mansouri | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Matias Franco Descotte form & Skander Mansouri form
Matias Franco Descotte - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 4-6, 0-3, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Juan Estevez | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Sean Hess | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Santiago De La Fuente | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 7-64, 0-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Boca - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Garrett Johns | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 1e ronde | vs. Markus Bolin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-5, - Matias Franco Descotte - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 2e ronde | vs. Nicolas Bruna | 7-64, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Lucio Ratti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Sean Hess | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Skander Mansouri - laatste wedstrijden
Acapulco Challenger - Hard | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cuernavaca Challenger - Hard | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.04.24 Kwalif. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Fairfield Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.08.23 Kwartfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail |