WEDSTRIJD
03.12.20 | 2e ronde | Matias Zukas | Luca Potenza | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Matias Zukas | Luca Potenza | |
1e Service % | 35/65 (54%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/35 (69%) | 25/39 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 7/23 (30%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/62 (48%) | 25/65 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/127 (55%) | 57/127 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matias Zukas vs. Luca Potenza - onderlinge wedstrijden
03.12.20 | 2e ronde | Matias Zukas | Luca Potenza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Matias Zukas form & Luca Potenza form
Matias Zukas - laatste wedstrijden
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.07.23 1e ronde | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - scratch | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
San Luis - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |