WEDSTRIJD
11.03.20 | 1e ronde | Matija Pecotic | Luciano Darderi | 6-4, 6-1 | M15 Porec | Clay |
STATISTIEKEN
Matija Pecotic | Luciano Darderi | |
1e Service % | 30/58 (52%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 17/30 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/28 (54%) | 6/14 (43%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/44 (48%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/102 (56%) | 45/102 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Luciano Darderi | |
0-0, 0-30 | ||
Matija Pecotic | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Luciano Darderi | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Matija Pecotic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Luciano Darderi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Luciano Darderi | |
Matija Pecotic | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Luciano Darderi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matija Pecotic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Luciano Darderi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Luciano Darderi | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Matija Pecotic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Luciano Darderi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Luciano Darderi | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matija Pecotic vs. Luciano Darderi - onderlinge wedstrijden
11.03.20 | 1e ronde | Matija Pecotic | Luciano Darderi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Matija Pecotic form & Luciano Darderi form
Matija Pecotic - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - scratch | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |
Luciano Darderi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Collarini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-76, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail |