WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Matija Pecotic | Uladzimir Ignatik | 0-6, 7-63, 6-4 | St. Petersburg | I. hard |
STATISTIEKEN
Matija Pecotic | Uladzimir Ignatik | |
1e Service % | 56/93 (60%) | 65/101 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/56 (57%) | 44/65 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/37 (43%) | 12/36 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/12 (42%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/101 (45%) | 45/93 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/194 (48%) | 101/194 (52%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
0-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Matija Pecotic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Matija Pecotic | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-5 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matija Pecotic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matija Pecotic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matija Pecotic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matija Pecotic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matija Pecotic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Uladzimir Ignatik | |
0-0 | ||
Matija Pecotic | 6-6 | |
0-0, 2-0, 2-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
Matija Pecotic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Matija Pecotic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matija Pecotic | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matija Pecotic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Uladzimir Ignatik | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matija Pecotic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matija Pecotic vs. Uladzimir Ignatik - onderlinge wedstrijden
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Matija Pecotic | Uladzimir Ignatik | 0-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | St. Petersburg | I. hard |
Matija Pecotic form & Uladzimir Ignatik form
Matija Pecotic - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Joshua Sheehy | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Sutanto | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 6-75, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Darian King | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
06.08.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Ivashka | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Salinas Challenger - Hard | ||||
29.07.23 Finale | vs. Illya Marchenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.07.23 Kwartfinale | vs. Omar Jasika | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 7-67 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Li Tu | 3-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Osgar O'Hoisin | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Orange - Clay | ||||
07.05.23 Finale | vs. Roberto Cid Subervi | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.23 Halve finale | vs. Matias Franco Descotte | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.05.23 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.05.23 2e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Alexander Henry Visser | 6-72, 6-2, 4-0, Alexander Henry Visser - scratch | wedstrijd detail | |
Tallahassee Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Aubriot | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sarasota Challenger - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateus Alves | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Houston - Clay | ||||
01.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yosuke Watanuki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |