WEDSTRIJD
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Matteo Arnaldi | Yerassyl Murat | 6-2, 6-3 | M15 Nur | I. hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
16.12.01, 22 Jaar
16.12.01, 22 Jaar
Matteo Arnaldi vs. Yerassyl Murat - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Matteo Arnaldi | Yerassyl Murat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Nur | I. hard |
Matteo Arnaldi form & Yerassyl Murat form
Matteo Arnaldi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
26.03.24 4e ronde | vs. Tomas Machac | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 3e ronde | vs. Denis Shapovalov | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.03.24 2e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 2e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 7-65, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luca Van Assche | 7-66, 7-63 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Ben Shelton | 6-71, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Los Cabos - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Max Purcell | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Rinky Hijikata | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 3-6, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Adam Walton | 7-65, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-65, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Roman Safiullin | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Lukas Klein | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Marton Fucsovics | 6-75, 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
26.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Botic Van De Zandschulp | 7-66, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
09.10.23 3e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.10.23 2e ronde | vs. Jan-Lennard Struff | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 2e ronde | vs. Nicolas Jarry | 7-64, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Jeff Wolf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 Kwalif. | vs. Aleksandar Vukic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 6-3, 7-612 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Aslan Karatsev | 7-65, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail |
Yerassyl Murat - laatste wedstrijden
M25 Nur - I. hard | ||||
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
02.06.21 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-713, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Campo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
05.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yaraslav Shyla | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nur - I. hard | ||||
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Arnaldi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Borisiouk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-65, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Radus | 6-4, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Dubinsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dmitry Bezborodov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F6 - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Maikel Borg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Zharkov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
23.04.18 Kwalif. | vs. Timur Khabibulin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Yusei Fukuoka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fariduni Hamid | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
16.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arpit Sharma | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dinic | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Valentsev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |