WEDSTRIJD
18.09.20 | 3e ronde | Matteo Berrettini | Stefano Travaglia | 7-65, 7-61 | Rome | Clay |
STATISTIEKEN
Matteo Berrettini | Stefano Travaglia | |
1e Service % | 51/70 (73%) | 50/82 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/51 (71%) | 34/50 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/19 (74%) | 18/32 (56%) |
Benutte Breakpoints | 2/9 (22%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/82 (37%) | 20/70 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/152 (53%) | 72/152 (47%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 3 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Berrettini | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matteo Berrettini | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Berrettini | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Stefano Travaglia | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Matteo Berrettini | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Berrettini | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Stefano Travaglia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matteo Berrettini | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Berrettini | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Stefano Travaglia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Matteo Berrettini | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matteo Berrettini vs. Stefano Travaglia - onderlinge wedstrijden
15.06.21 | 1e ronde | Matteo Berrettini | Stefano Travaglia | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | London | Grass |
18.09.20 | 3e ronde | Matteo Berrettini | Stefano Travaglia | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | Rome | Clay |
14.10.16 | Halve finale | Stefano Travaglia | Matteo Berrettini | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | Italy F33 | Clay |
11.09.16 | Finale | Stefano Travaglia | Matteo Berrettini | Stefano Travaglia - niet aangetreden | wedstrijd detail | Italy F28 | Clay |
21.09.15 | 1e ronde | Stefano Travaglia | Matteo Berrettini | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Italy F28 | Clay |
18.05.15 | 2e ronde | Stefano Travaglia | Matteo Berrettini | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Italy F10 | Clay |
Matteo Berrettini form & Stefano Travaglia form
Matteo Berrettini - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Andy Murray | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Nuno Borges | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 3-6, 7-61, 7-66 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Aleksandar Vukic | 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 3-5, - Matteo Berrettini - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-4, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Felix Auger Aliassime | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Toronto - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Jannik Sinner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
10.07.23 4e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 6-3, 3-6, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.23 3e ronde | vs. Alexander Zverev | 6-3, 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.07.23 2e ronde | vs. Alex De Minaur | 6-3, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 6-75, 6-3, 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
12.06.23 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
13.04.23 3e ronde | vs. Holger Rune | - | wedstrijd detail | |
12.04.23 2e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 5-7, 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
25.03.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-78, 6-75 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
18.03.23 Kwartfinale | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.23 2e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.03.23 1e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
10.03.23 2e ronde | vs. Taro Daniel | 6-75, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
02.03.23 Kwartfinale | vs. Holger Rune | 0-6, 0-1, - Matteo Berrettini - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.23 2e ronde | vs. Elias Ymer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-0, 1-0, Alex Molcan - scratch | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Andy Murray | 3-6, 3-6, 6-4, 7-67, 6-76 | wedstrijd detail | |
Australia - Hard | ||||
08.01.23 Finale | vs. Taylor Harry Fritz | 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
07.01.23 Halve finale | vs. Stefanos Tsitsipas | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail |
Stefano Travaglia - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Matteo Gigante | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Jules Marie | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Jozef Kovalik | 7-5, 3-6, 3-0, Jozef Kovalik - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Martin Damm | 3-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Jules Marie | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Goffin | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Sumit Nagal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Radu Albot | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Oleksii Krutykh | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail |