WEDSTRIJD
20.08.21 | Kwartfinale | Matteo Donati | Sebastian Prechtel | 6-3, 4-6, 6-3 | M15 Warmbad | Clay |
STATISTIEKEN
Matteo Donati | Sebastian Prechtel | |
1e Service % | 70/87 (80%) | 45/85 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 38/70 (54%) | 20/45 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 18/40 (45%) |
Benutte Breakpoints | 8/13 (62%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/85 (55%) | 41/87 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/172 (54%) | 79/172 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Donati | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matteo Donati | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Donati | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matteo Donati | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matteo Donati | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Donati | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matteo Donati | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Matteo Donati | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Donati | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Matteo Donati | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matteo Donati | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matteo Donati | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Donati | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Sebastian Prechtel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matteo Donati | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matteo Donati vs. Sebastian Prechtel - onderlinge wedstrijden
20.08.21 | Kwartfinale | Matteo Donati | Sebastian Prechtel | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Warmbad | Clay |
Matteo Donati form & Sebastian Prechtel form
Matteo Donati - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
07.08.22 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.22 Halve finale | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.08.22 Kwartfinale | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.22 1e ronde | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
23.07.22 Halve finale | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - scratch | wedstrijd detail | |
22.07.22 Kwartfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.22 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Troyes Challenger - Clay | ||||
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - scratch | wedstrijd detail | |
Parma Challenger - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
06.06.22 Kwalif. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
16.05.22 Kwalif. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
04.05.22 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.22 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.05.22 Kwalif. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.04.22 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sanremo Challenger - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Palmanova - Clay | ||||
23.03.22 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sebastian Prechtel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Paul Jubb | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
12.08.23 Halve finale | vs. Valerio Aboian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.23 2e ronde | vs. Milan Drinic | 7-5, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Lukas Rosol | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Milos Karol | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
23.07.23 Finale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. John Sperle | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 1e ronde | vs. Sebastian Dominko | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
16.06.23 Kwartfinale | vs. Luca Wiedenmann | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Josip Simundza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. David Pichler | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ivan Fomin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |