WEDSTRIJD
15.03.19 | Kwartfinale | Matteo Viola | Arthur De Greef | 6-3, 7-5 | Drummondville Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Matteo Viola | Arthur De Greef | |
1e Service % | 36/56 (64%) | 35/55 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 25/35 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/20 (55%) | 7/20 (35%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/55 (42%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/111 (52%) | 53/111 (48%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Viola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Viola | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matteo Viola | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Viola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Matteo Viola | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Viola | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matteo Viola | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Viola | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Viola | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matteo Viola | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Arthur De Greef | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matteo Viola vs. Arthur De Greef - onderlinge wedstrijden
20.03.19 | 2e ronde | Arthur De Greef | Matteo Viola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Lille Challenger | I. hard |
15.03.19 | Kwartfinale | Matteo Viola | Arthur De Greef | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Drummondville Challenger | I. hard |
12.09.12 | 2e ronde | Matteo Viola | Arthur De Greef | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Todi Challenger | Clay |
Matteo Viola form & Arthur De Greef form
Matteo Viola - laatste wedstrijden
Forli 6 - Clay | ||||
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Vicenza Challenger - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | - | wedstrijd detail | |
Francavilla Challenger - Clay | ||||
18.05.22 2e ronde | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Omar Giacalone | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turin Challenger - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Forli 4 - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Forli 1 - I. hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maia 2 - Clay | ||||
15.12.21 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.21 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 7-61, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Forli 2 - I. hard | ||||
02.12.21 2e ronde | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Yannick Maden | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.21 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Joao Sousa | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
06.10.21 Kwalif. | vs. Roberto Marcora | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 3-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
28.09.21 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 7-64, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.09.21 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Mertens | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-73, 6-71 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
24.08.21 1e ronde | vs. Cristian Rodriguez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Arthur De Greef - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
11.10.20 Kwalif. | vs. Malek Jaziri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Vit Kopriva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tommy Robredo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
15.09.20 1e ronde | vs. Francisco Cerundolo | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
18.08.20 2e ronde | vs. Yannick Maden | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.20 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 7-64, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - I. hard | ||||
12.03.20 3e ronde | vs. Aslan Karatsev | 1-6, 0-2, - Arthur De Greef - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.20 2e ronde | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-0, Frederico Ferreira Silva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 7-65, 6-73, 6-72 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
18.02.20 2e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 1e ronde | vs. Matteo Gigante | 6-76, 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.20 2e ronde | vs. Roberto Marcora | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde | vs. Markus Eriksson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
20.01.20 1e ronde | vs. Hugo Grenier | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bangkok Challenger - Hard | ||||
13.01.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hong - Hard | ||||
11.01.20 Halve finale | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.20 Kwartfinale | vs. Adam El Mihdawy | 1-6, 7-64, 4-1, Adam El Mihdawy - scratch | wedstrijd detail | |
09.01.20 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.20 1e ronde | vs. Hiroyasu Ehara | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marcos Giron | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lyon Challenger - Clay | ||||
12.06.19 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 6-73, 6-0, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
03.06.19 2e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |