WEDSTRIJD
10.02.21 | 2e ronde | Matthias Bachinger | Mohamed Safwat | 4-6, 6-2, 6-3 | Biella 1 | I. hard |
STATISTIEKEN
Matthias Bachinger | Mohamed Safwat | |
1e Service % | 42/81 (52%) | 45/78 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/42 (76%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/39 (49%) | 12/33 (36%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/78 (46%) | 30/81 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/159 (55%) | 72/159 (45%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 5 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 30-0 | ||
Matthias Bachinger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, A-40 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matthias Bachinger | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matthias Bachinger | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matthias Bachinger | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Mohamed Safwat | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40 | ||
Matthias Bachinger | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Mohamed Safwat | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matthias Bachinger vs. Mohamed Safwat - onderlinge wedstrijden
03.01.22 | 1e ronde | Matthias Bachinger | Mohamed Safwat | 4-6, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | Bendigo Challenger | Hard |
10.02.21 | 2e ronde | Matthias Bachinger | Mohamed Safwat | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Biella 1 | I. hard |
02.11.16 | 2e ronde | Matthias Bachinger | Mohamed Safwat | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Eckental Challenger | Carpet |
Matthias Bachinger form & Mohamed Safwat form
Matthias Bachinger - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jonas Schaer | 3-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 6-76, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Oradini | 5-7, 7-64, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 6-0, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karlo Cubelic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Veigy - Carpet | ||||
15.01.23 Finale | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.23 Halve finale | vs. Giles Hussey | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.01.23 Kwartfinale | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.23 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Jannik Opitz | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Evgeny Karlovskiy | - | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicola Rispoli | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Valentin Royer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Martin | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Meerbusch Challenger - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Andreev | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Liberec Challenger - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Vaclav Safranek | 7-66, 1-0, Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - Clay | ||||
14.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gilles Simon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Donati | 6-3, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo Challenger - Hard | ||||
06.01.22 3e ronde | vs. Franco Agamenone | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Mohamed Safwat - laatste wedstrijden
Kigali 2 - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - scratch | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |