WEDSTRIJD
05.08.21 | 2e ronde | Mattias Siimar | Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | M15 Parnu | Clay |
STATISTIEKEN
Mattias Siimar | Benjamin Lock | |
1e Service % | 35/57 (61%) | 29/57 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/35 (74%) | 20/29 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/22 (77%) | 15/28 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/57 (39%) | 14/57 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mattias Siimar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mattias Siimar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mattias Siimar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mattias Siimar | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mattias Siimar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mattias Siimar | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mattias Siimar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mattias Siimar | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mattias Siimar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Benjamin Lock | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mattias Siimar | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Estonia
03.02.98, 26 Jaar
03.02.98, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mattias Siimar vs. Benjamin Lock - onderlinge wedstrijden
05.08.21 | 2e ronde | Mattias Siimar | Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Parnu | Clay |
Mattias Siimar form & Benjamin Lock form
Mattias Siimar - laatste wedstrijden
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Jake Van Emburgh | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
08.08.21 Finale | vs. Ergi Kirkin | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.08.21 Halve finale | vs. Vladimir Ivanov | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.08.21 Kwartfinale | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 1-0, Kenneth Raisma - scratch | wedstrijd detail | |
05.08.21 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
07.11.20 Halve finale | vs. Yan Sabanin | 0-5, - Mattias Siimar - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.20 Kwartfinale | vs. Simon Freund | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 East - I. hard | ||||
21.11.19 1e ronde | vs. Cannon Kingsley | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Roni Rikkonen | 5-7, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vanko | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tadas Babelis | 6-2, 3-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
Finland F2 - Clay | ||||
08.08.18 2e ronde | vs. Gustav Hansson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.08.18 1e ronde | vs. Siim Troost | 2-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
02.08.18 Kwartfinale | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.08.18 2e ronde | vs. Hugo Pontico | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
19.07.18 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.18 2e ronde | vs. Matvey Minin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.07.18 1e ronde | vs. George Botezan | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Italy F13 - Clay | ||||
06.06.18 2e ronde | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.18 1e ronde | vs. Manuel Mazza | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.18 Kwalif. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Paolo Dagnino | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Finland F3 - Clay | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Patrik Niklas-Salminen | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Finland F1 - Clay | ||||
03.08.17 Kwartfinale | vs. Luca Gelhardt | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail |
Benjamin Lock - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Matias Soto | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-72, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Luke Saville | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Benjamin Thomas George | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 7-63, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Ryan Seggerman | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 2 - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shenzhen 1 - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhe Li | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Giustino | 7-67, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 Kwalif. | vs. Rio Noguchi | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linang Xiao | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Damien Wenger | 2-6, 6-711 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Atharva Sharma | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 1-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Jules Marie | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Islam Orynbasar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |