WEDSTRIJD
15.07.19 | Kwalif. | Matvey Khomentovskiy | Denis Parshutin | 6-2, 6-2 | M15 Telavi | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
30.01.00, 24 Jaar
30.01.00, 24 Jaar
Matvey Khomentovskiy vs. Denis Parshutin - onderlinge wedstrijden
15.07.19 | Kwalif. | Matvey Khomentovskiy | Denis Parshutin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Telavi | Clay |
Matvey Khomentovskiy form & Denis Parshutin form
Matvey Khomentovskiy - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.20 2e ronde | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.03.20 1e ronde | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
28.02.20 Kwartfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.20 2e ronde | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.20 1e ronde | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.01.20 1e ronde | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olomouc - Carpet | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
21.09.19 Halve finale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.19 Kwartfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.19 Kwalif. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Denis Parshutin - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vyshkovo - Clay | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
31.08.20 Kwalif. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.08.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |