INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matvey Minin vs. Eero Vasa - onderlinge wedstrijden
05.10.21 | Kwalif. | Matvey Minin | Eero Vasa | 3-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Matvey Minin form & Eero Vasa form
Matvey Minin - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
31.08.23 1e ronde | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hyvinkaa - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 Kwalif. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kursumlijska - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Eero Vasa - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |