WEDSTRIJD
22.03.23 | 1e ronde | Max Alcala Gurri | Ignacio Carou | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Max Alcala Gurri | Ignacio Carou | |
1e Service % | 38/53 (72%) | 28/46 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/38 (66%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/15 (47%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/46 (65%) | 21/53 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/99 (63%) | 37/99 (37%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Max Alcala Gurri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Max Alcala Gurri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Max Alcala Gurri | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Max Alcala Gurri | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Max Alcala Gurri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Max Alcala Gurri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ignacio Carou | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Max Alcala Gurri vs. Ignacio Carou - onderlinge wedstrijden
22.03.23 | 1e ronde | Max Alcala Gurri | Ignacio Carou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Max Alcala Gurri form & Ignacio Carou form
Max Alcala Gurri - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dominik Kellovsky | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Stijn Slump | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Heller | Peter Heller - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 7-66, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Ignacio Carou - laatste wedstrijden
Asuncion Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Villanueva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
16.03.24 Kwartfinale | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 2e ronde | vs. Mateo Del Pino | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 1e ronde | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Facundo Mena | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Menzel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
03.11.23 2e ronde | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 1-4, - Ignacio Carou - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitek Horak | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
21.09.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Gustavo Heide | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Villanueva | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Luis Jose Nakamine | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |