WEDSTRIJD
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Max Alcala Gurri | Pedro Iamachkine | 6-4, 6-2 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Peru
03.04.96, 28 Jaar
03.04.96, 28 Jaar
Max Alcala Gurri vs. Pedro Iamachkine - onderlinge wedstrijden
21.12.23 | 2e ronde | Max Alcala Gurri | Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
04.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Max Alcala Gurri | Pedro Iamachkine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Max Alcala Gurri form & Pedro Iamachkine form
Max Alcala Gurri - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Pol Amoros Ramos | 7-5, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dominik Kellovsky | 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Henry Searle | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Stijn Slump | 6-3, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Peter Heller | Peter Heller - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-0, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.12.23 Finale | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 7-66, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Niccolo Catini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 5-7, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Svyatoslav Gulin | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 5-0, Federico Valle - scratch | wedstrijd detail |
Pedro Iamachkine - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Tobias Franco | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Ignacio Novo | 7-68, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Rokita Garcia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Mariani | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.23 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.12.23 1e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.12.23 Kwalif. | vs. Marco Dessi | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Aunion | 7-5, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Steffan Van Weldam | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Cordoba | 2-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Curras Abasolo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |