WEDSTRIJD
13.10.21 | 1e ronde | Max Houkes | David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | M15 Platja | Clay |
STATISTIEKEN
Max Houkes | David Jorda Sanchis | |
1e Service % | 41/56 (73%) | 40/59 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 23/40 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/15 (33%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/59 (47%) | 21/56 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/115 (55%) | 52/115 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 5 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Max Houkes | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Max Houkes | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Max Houkes | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Max Houkes | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Max Houkes | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Max Houkes | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Max Houkes | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | David Jorda Sanchis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Max Houkes vs. David Jorda Sanchis - onderlinge wedstrijden
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Max Houkes | David Jorda Sanchis | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Roseto Degli | Clay |
13.10.21 | 1e ronde | Max Houkes | David Jorda Sanchis | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Platja | Clay |
Max Houkes form & David Jorda Sanchis form
Max Houkes - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Halve finale | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 Kwartfinale | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
David Jorda Sanchis - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oriol Font | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-3, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Carlos Taberner | 1-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Petros Tsitsipas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 6-74, 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 7-65, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Gustavo Heide | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-67, 6-78, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |