WEDSTRIJD
03.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Maxence Beauge | Marco Di Prima | 6-1, 6-1 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.06.95, 28 Jaar
28.06.95, 28 Jaar
Maxence Beauge vs. Marco Di Prima - onderlinge wedstrijden
03.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Maxence Beauge | Marco Di Prima | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Maxence Beauge form & Marco Di Prima form
Maxence Beauge - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - scratch | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Marco Di Prima - laatste wedstrijden
M15 Cairo - Clay | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 6-3, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
03.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Caltanissetta Challenger - Clay | ||||
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Ruusuvuori | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F40 - Clay | ||||
19.12.17 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Morocco F5 - Clay | ||||
06.11.17 Kwalif. | vs. Daniel Batista | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anouar Jakhoukh | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Morocco F4 - Clay | ||||
02.11.17 Kwartfinale | vs. Lamine Ouahab | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.17 2e ronde | vs. Julian Onken | 7-610, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.17 1e ronde | vs. Hugo Daubias | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.17 Kwalif. | vs. Alex Marti Pujolras | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Poland F8 - Clay | ||||
03.08.17 2e ronde | vs. Pawel Juszczak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Leonard Von Hindte | 6-3, 6-71, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.17 Kwalif. | vs. Patryk Krolik | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F7 - Clay | ||||
27.07.17 1e ronde | vs. Samuel Bensoussan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.17 Kwalif. | vs. Dariusz Lipka | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Poland F6 - Clay | ||||
17.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Spain F13 - Clay | ||||
08.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Paco Climent Gregori | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Vasisht Cheruku | 6-4, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F8 - Clay | ||||
20.03.17 1e ronde van de kwal. | vs. Carles Anton Talaya | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.17 Kwalif. | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Korovin | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.17 | vs. Marc Guardeno | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Portugal F2 - Hard | ||||
06.03.17 | vs. Pietro Licciardi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F1 - Hard | ||||
27.02.17 | vs. Afonso Portugal | 6-70, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ramy Labna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Spain F6 - Hard | ||||
20.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Apellaniz Napal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |