WEDSTRIJD
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Maxence Rivet | Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-4 | M25 Bagneres | Hard |
STATISTIEKEN
Maxence Rivet | Inigo Garmendia Olasagasti | |
1e Service % | 29/61 (48%) | 45/68 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/32 (56%) | 10/23 (43%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/68 (41%) | 17/61 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maxence Rivet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxence Rivet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Maxence Rivet | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maxence Rivet | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maxence Rivet | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maxence Rivet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxence Rivet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxence Rivet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 0-15, 15-15, 0-40, 15-40 | ||
Maxence Rivet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Inigo Garmendia Olasagasti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maxence Rivet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
30.03.98, 26 Jaar
30.03.98, 26 Jaar
Maxence Rivet vs. Inigo Garmendia Olasagasti - onderlinge wedstrijden
29.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Maxence Rivet | Inigo Garmendia Olasagasti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Bagneres | Hard |
Maxence Rivet form & Inigo Garmendia Olasagasti form
Maxence Rivet - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Marcus Walters | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Oscar Lacides | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
23.11.23 1e ronde | vs. Omar Brigida | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Massimo Giunta | 6-3, 6-73, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Christoph Negritu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Nikola Basic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Federico Bondioli | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Fadi Bidan | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Jurriaan Bol | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 0-6, 0-4, - Maxence Rivet - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuchen Pan | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Mouhan | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fabien Salle | 6-73, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail |
Inigo Garmendia Olasagasti - laatste wedstrijden
M15 Nules - Clay | ||||
15.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Riva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.21 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
20.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ayush Sharma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vishal Gautam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Davies | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.21 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Innocenti | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Stracquadanio | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 7-62, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kenneth Raisma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marbella - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
18.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yanais Laurent | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
12.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 La - Clay | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Bas Mengual | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Villena - Hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Benicarlo - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 6-77, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sintra - Hard | ||||
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetano March | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nules - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Sanchez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Donostia - Clay | ||||
26.08.19 Kwalif. | vs. Albert Roglan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sheng Hao Zhou | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F25 - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Quim Sorni Chavarria | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |