WEDSTRIJD
28.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Maxime Hamou | Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 7-64 | Maia Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Maxime Hamou | Elmar Ejupovic | |
1e Service % | 58/91 (64%) | 63/93 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/58 (71%) | 45/63 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/33 (61%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/8 (25%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/93 (37%) | 30/91 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/184 (52%) | 89/184 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Hamou | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Hamou | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Hamou | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Hamou | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Maxime Hamou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxime Hamou | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Hamou | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxime Hamou | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-6 |
3 | ||
Maxime Hamou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxime Hamou | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxime Hamou | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Maxime Hamou | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-3 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxime Hamou | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maxime Hamou | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Elmar Ejupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxime Hamou | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maxime Hamou vs. Elmar Ejupovic - onderlinge wedstrijden
28.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Maxime Hamou | Elmar Ejupovic | 6-3, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | Maia Challenger | Clay |
Maxime Hamou form & Elmar Ejupovic form
Maxime Hamou - laatste wedstrijden
M15 Marrakech - Clay | ||||
24.03.22 1e ronde | vs. Walid Ahouda | 6-1, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.03.22 2e ronde | vs. Florent Bax | -def. | wedstrijd detail | |
M15 Marrakech - Clay | ||||
18.03.22 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.22 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.22 1e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Alexander Weis | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.22 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-63, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.02.22 1e ronde | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.02.22 2e ronde | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
05.02.22 Kwartfinale | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.02.22 1e ronde | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
12.01.22 1e ronde | vs. Hendrik Jebens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maia 2 - Clay | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Vale | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Maia 1 - Clay | ||||
07.12.21 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Lawson | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Constant Lestienne | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Jurgen Briand | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Vavassori | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Marco Brugnerotto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.07.21 1e ronde | vs. Benjamin Ginefri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Montauban - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Louis Dussin | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 4 - Clay | ||||
24.05.21 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 7-62, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Nicolas Alvarez | 4-6, 6-0, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
13.05.21 2e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.05.21 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Elmar Ejupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Trey Hilderbrand | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 7-66, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Paul Jubb | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Stuart Parker | Stuart Parker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Filip Krajinovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Aleksander Chayka | 7-65, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Tom Paris | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Loic Namigandet Tenguere | 7-63, 6-77, 7-5 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. David Jorda Sanchis | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-70, 7-63 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - I. hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 7-65, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 6-74, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mika Brunold | 6-4, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrin Casanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Augsburg Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Edas Butvilas | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |