WEDSTRIJD
13.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Maximilian Figl | Laurin Aerne | 6-2, 6-74, 10-7 | M25 Trimbach | Carpet |
STATISTIEKEN
Maximilian Figl | Laurin Aerne | |
1e Service % | 39/71 (55%) | 62/89 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 39/62 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/32 (38%) | 7/27 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/89 (48%) | 30/71 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dubbele fouten | 5 | 7 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maximilian Figl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maximilian Figl | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maximilian Figl | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maximilian Figl | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Maximilian Figl | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maximilian Figl | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maximilian Figl | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-3 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maximilian Figl | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Laurin Aerne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maximilian Figl | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maximilian Figl | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Laurin Aerne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maximilian Figl | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
Maximilian Figl | 0-0 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 7-5, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Italy
29.03.04, 20 Jaar
29.03.04, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
18.01.99, 25 Jaar
18.01.99, 25 Jaar
Maximilian Figl vs. Laurin Aerne - onderlinge wedstrijden
13.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Maximilian Figl | Laurin Aerne | 6-2, 6-74, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Trimbach | Carpet |
Maximilian Figl form & Laurin Aerne form
Maximilian Figl - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Nikos Lehmann | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Novo | 7-62, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Valentin Basel | 7-5, 6-78, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
14.03.24 1e ronde | vs. Alexander Stater | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Julian Cundom | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fantino Alberca De Las Casas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tobia Grandinetti | 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Pagnacco | 1-6, 7-68, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Michel Hopp | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Stocker | 6-2, 6-74, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Aaron Gil Garcia | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwalif. | vs. Nicolo Toffanin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 1-6, - Maximilian Figl - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francois Van Wyk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jera Staley | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tommaso Vola | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Laurin Aerne - laatste wedstrijden
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Berger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Younes Jenkins | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leon Formella | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Zeljenka | 2-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
15.01.24 Kwalif. | vs. Jack Karlsson Wistrand | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kylian Collignon | 1-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Mischa Lanz | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Neuhaus | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Niklas Waldner | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Campese | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrej Krajcik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 6-4, 0-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 7-64, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Felix Einig | 4-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Affolter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ueberlingen - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Trinker | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jonas Schaer | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Constantin Frantzen | 6-3, 6-71, 10-12 | wedstrijd detail |