WEDSTRIJD
20.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Mert Arabaci | S Mert Ozdemir | 2-6, 6-2, 10-5 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Turkey
19.06.02, 21 Jaar
19.06.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
02.01.00, 24 Jaar
02.01.00, 24 Jaar
Mert Arabaci vs. S Mert Ozdemir - onderlinge wedstrijden
20.12.20 | 1e ronde van de kwal. | Mert Arabaci | S Mert Ozdemir | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Mert Arabaci form & S Mert Ozdemir form
Mert Arabaci - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Sedliak | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Trapeznikov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.04.21 1e ronde | vs. Sandro Ehrat | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Deney Wassermann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaly Belanov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Burak Bilgin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vladimir Korolev | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cagkan Yilmaz | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-72, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Johansson-Holm | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Albert Roglan | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gokalp Ayar | 2-6, 6-3, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pauli Sillanpaa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
USA F31 - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Anez | 6-4, 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F16 - Clay | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Arvid Hjalte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
S Mert Ozdemir - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-2, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 3-6, 7-65, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Campana | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Mika Lipp | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Baroni | 6-2, 2-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Dessi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Etty | 6-74, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kanan Gasimov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Nicu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 5-7, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mihail Ivanov | 2-6, 7-63, 10-12 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |