WEDSTRIJD
08.11.19 | Kwartfinale | Michael Vrbensky | Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | M15 Prague | I. hard |
STATISTIEKEN
Michael Vrbensky | Andrew Paulson | |
1e Service % | 43/85 (51%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/43 (79%) | 20/28 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/42 (48%) | 13/24 (54%) |
Benutte Breakpoints | 2/6 (33%) | 0/13 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/52 (37%) | 31/85 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/137 (53%) | 64/137 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
2-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15 | ||
Michael Vrbensky | 3-1 | |
0-0, 0-15 | ||
4-1 | Andrew Paulson | |
0-0 | ||
5-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Michael Vrbensky | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Andrew Paulson | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
3-1 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Vrbensky | 3-2 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Andrew Paulson | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Andrew Paulson | |
Michael Vrbensky | 5-4 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michael Vrbensky vs. Andrew Paulson - onderlinge wedstrijden
23.06.23 | Kwartfinale | Andrew Paulson | Michael Vrbensky | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Poprad | Clay |
08.11.19 | Kwartfinale | Michael Vrbensky | Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Prague | I. hard |
Michael Vrbensky form & Andrew Paulson form
Michael Vrbensky - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Zizou Bergs | - | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Samuel Brosset | 5-3 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Andrew Paulson - laatste wedstrijden
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Timo Stodder | 7-69, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Louis Wessels | 6-4, 6-76, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 7-65, 7-64 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Lukas Klein | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luca Nardi | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.09.23 2e ronde | vs. Luka Mikrut | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Matej Dodig | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.09.23 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Gliga | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 6-73, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 7-5, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
24.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Pawel Juszczak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
13.08.23 Finale | vs. Daniel Paty | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Aleksander Orlikowski | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |